Het PANNA! Sterrenteam wordt mede mogelijk gemaakt door

Locaties

01 mei 2019 SV Balkburg (Overijssel)
03 mei 2019 SCP Puiflijk (Gelderland)
22 mei 2019 RKHVV Huissen (Gelderland)
26 mei 2019 UVV Vleuten (Utrecht)
31 mei 2019 VV Gestel (Noord-Brabant)
22 juni 2019 v.v. Van Nispen (Zuid-Holland)
01 september 2019 IJ.V.V. Stormvogels IJmuiden (Noord-Holland)
11 september 2019 DCS Zevenaar (Gelderland)
13 oktober 2019 BVV Den Bosch (Noord-Brabant)
14 oktober 2019 Belfeldia (Limburg)
15 oktober 2019 Venlosche Boys (Noord-Limburg)
15 oktober 2019 v.v. Born (Noord-Limburg)
16 oktober 2019 V.V. Kapelle (Zeeland)
16 oktober 2019 Spero Elst (Gelderland)
16 oktober 2019 S.C. ’t Zand (Noord-Brabant)
17 oktober 2019 Jonge Kracht Huissen (Gelderland)
17 oktober 2019 s.c. Rheden (Gelderland)
17 oktober 2019 NOAD'32 (Noord-Brabant)
18 oktober 2019 DVV Duiven (Gelderland)
18 oktober 2019 F.C. Uden (Noord-Brabant)
21 oktober 2019 IJ.V.V. IJsselmuiden (Overijssel)
21 oktober 2019 CSV ’28 Zwolle (Overijssel)
21 oktober 2019 RKSV St. George Spierdijk (Noord-Holland)
21 oktober 2019 Eerbeekse Boys (Gelderland)
22 oktober 2019 Sparta Enschede (Twente)
22 oktober 2019 SJS Stadskanaal (Groningen)
22 oktober 2019 v.v. Winsum (Groningen)
22 oktober 2019 DVC Appingedam (Groningen)
23 oktober 2019 ODV Wijnjewoude (Friesland)
23 oktober 2019 RKVV Velsen (Noord-Holland)
23 oktober 2019 s.v. Zandvoort (Noord-Holland)
23 oktober 2019 s.v. Nieuwkoop (Zuid-Holland)
24 oktober 2019 ATC'65 Hengelo (Overijssel)
24 oktober 2019 SDC Putten (Gelderland)
24 oktober 2019 s.v. Saestum (Utrecht)
24 oktober 2019 v.v. Zuidhorn (Groningen)
25 oktober 2019 v.v. Ruinerwold (Drenthe)
25 oktober 2019 DESZ Zwartsluis (Overijssel)
25 oktober 2019 g.v.v. Unitas Gorinchem (Zuid-Holland)
25 oktober 2019 DEM Beverwijk (Noord-Holland)

 

Dagprogramma PANNA! Sterrenteam selectiedag

10.00 uur Inloop + ontvangst  Nike voetbaltenues

10.30 uur Voetbalquiz

10.40 uur 1e deel veldactiviteiten

12.15 uur Pauze & lunch (indien vooraf besteld)

13.00 uur 2e deel veldactiviteiten

14.30 uur Uitdelen goodiebags en de uitverkiezing

14.45 uur Einde

 

Bekijk alle video's over het pannasterrenteam